Ubytování na Kozelce

Tisk

Kozelka

Horolezecký oddíl TJ UNION Plzeň poskytuje ubytování na oddílové chatě v obci Doubravice nedaleko Manětína, těsně pod známou skalní oblastí KOZELKA.

Chalupa poskytuje ubytování 24 - 28 lidí na postelích. Ve třech pokojích. Dvě společenské místnosti, jednu velkou pro 40 lidí a druhou malou pro 18 lidí. V obou je krb a ve velké ještě kamna. Pro všechny je společná kuchyně ve které jsou dva plynové vařiče, jeden elektrický a lednice. Nádobí je po špatných zkušenostech poskromnu, proto doporučujeme vlastní. Užitková voda je v umývárně, která se nachází ve stodole naproti chalupě. Zákaz koupání se u pumpy na návsy - občas bývají dohady s domorodci.

Dalších 20 lidí se může v létě vyspat na upravené půdě stodoly. Půda je bez topení a zatím elektriky. Parkoviště pro auta je zhruba 50m pod chalupou, slouží pouze ubytovaným v chalupě. Cena pro nečleny je pro děti 6 - 15 let je 40 Kč/noc od 15 let 70 Kč/noc, do 6 let zdarma. Pro podmínky ubytování si přečtete ubytovací řád.

V období od října do konce dubna se připočítává příplatek na otop 10 kč/osoba/noc(s platností od ledna 2016)

Přísný zákaz využívání palivového dřeva ze stodoly na venkovní oheň!!! - možnost donést si spadané větve z přilehlého lesa!

Ubytování objednávejte na +420 723 461 494 - Lenka Horská

nebo mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kalendář obsazenosti KOZELKY

Pozice: GPS: 49°59'25.29"N,13°9'53.42"E nebo na mapách Seznamu.


Pár dalších fotek najdete v galerii.


Partneři

Rock Point      Expeditions.cz